Landen in je Lijf

Combo Emonomy | 3 dagen

Landen in je Lijf

Basisgegevens

Opleidingsorganisatie:

Combo Emonomy
Catharijnesteeg 4
3512NZ UTRECHT

Lesplaats(en):

Utrecht

Telefoonnummer:

030 273 55 04

E-mailadres:

opleidingen@combo.nl

Website:

https://combo.nl/aanbod/landen-in-je-lijf/

Contactpersoon:

Roderik Schoorlemmer

Doel, doelgroep, inhoud en omvang van de opleiding

Doel:

Dit driedaagse traject brengt je in contact met je eigen gevoel, waardoor je veerkrachtiger, duidelijker en doeltreffender wordt. Word een betere coach door jezelf als instrument te voelen en in te zetten in contact met anderen. Dit persoonlijk ontwikkeltraject heeft positief effect op zowel je werk- als je privéleven.

Doelgroep:

Dit traject is voor (job)coaches, loopbaanprofessionals en andere professionals

Omschrijving:

Heb je het cognitief aardig op een rijtje, maar voel je dat er meer is om te ontdekken? Wil je onderzoeken wat je belemmert om je volle potentieel te leven? Wil je ontdekken hoe je ruimer en vrijer in het leven kunt staan? In jouw lichaam schuilt alle wijsheid die je zoekt. Het is de kunst om hiervoor open te staan en ernaar te luisteren. Lichaamsgerichte coach Roderik en haptotherapeut Moniek nodigen je uit voor deze 3-daagse reis waarin je: - in contact komt met je eigen gevoel; - bewust wordt van de signalen die je lichaam je geeft; - aanvoelt wat je behoeftes zijn en waar je grenzen liggen; - veerkrachtiger, duidelijker en doeltreffender wordt; - levenslust wordt aangewakkerd.

Studielast

Contact-uren:

Professionele attitude: 18 uur
Coachen en Adviseren: 0 uur
Methoden, technieken en instrumenten: 0 uur
Loopbaankunde en arbeidsmarkt: 0 uur
Algemene basiskennis: 0 uur

Totaal aantal contacturen:

18 uur

Totale studielast:

18 uur (18 PE punten)

De opleiding beginnen

Overige eisen voor deelname:

Dit traject is voor (job)coaches, loopbaanprofessionals en andere professionals. Er is geen specifieke vooropleiding van belang. Deelname vraagt van jou een zekere nieuwsgierigheid en de bereidheid tot zelfreflectie.

Aanmeldings- / toelatingsprocedure:

Aanmelden kan via de website: https://combo.nl/aanbod/landen-in-je-lijf/

Startdata:

9 april 2025 De training duurt drie dagen (9, 10 en 11 april)

De opleiding afronden

Beoordeling en / of toetsing leerresultaten:

Nee

Diploma of certificaat:

Ja, Na afronding van het traject ontvang je een certificaat met daarop de 18 behaalde PE-punten.

Overige gegevens

Kosten van de opleiding excl. BTW:

€ 1.225,00

Wordt de opleiding bij open inschrijving aangeboden?

Ja

Wordt de opleiding `in-company` aangeboden?

Ja

Totale duur (doorlooptijd) van de opleiding:

3 dagen

Opleidingsdagen / avonden en verdeling over de opleidingsduur:

Dag 1: 9 april Uit het hoofd in het lijf Dag 2: 10 april Binnenwereld vs buitenwereld Dag 3: 11 april Flow

Minimum / maximum aantal deelnemers:

12

Aanvullende informatie:

Heb je vragen over dit traject? We denken graag met je mee. Neem dan contact op via opleidinge@combo.nl of bel 030 273 55 04.

Laatst bijgewerkt op:

24-02-2025