Programma van Wandelcoaching Experience 16 september

16
09
22

Wandelcoaching Experience 16 september

Programma van Wandelcoaching Experience

Op vrijdag 16 september:
15:00 - 17:00 Friesland - Oranjewoud - Jaap Baalbergen (Videre studiekeuze en loopbaanadvies)
  Friesland - Oudega - Marja Steegenga (Mijander en St HersenletselSupport en Hersenstichting)
  Groningen - Wandelen over de bodem van de zee: Werelderfgoed/natuurgebied- Lauwersmeergebied - Geertje Karstens (Leer, Werk & Zorgplaats Coöperatie Work Autcomes)
  Overijssel - Oud Avereest - Evelien Baas-Brink (Veiligheidsregio IJsselland)
  Overijssel - Diepenveen/Schalkhaar - Jacqueline Brouwer-Blok (Effekt-advies)
  Overijssel - Zwolle - Rob Dokter (BC Group)
  Overijssel - Zwolle & Steenwijk - Karin Kranendonk (Krachtige Kwaliteiten)
  Gelderland - Ugchelen - Hannie Keur (Nationale Politie)
  Gelderland- Wilp- Gerda Fellinger (Groot Vertrouwen Coaching & Advies)
  Gelderland - De Steeg (Posbank, Veluwezoom) - Anja van den Dam (JAcoaching)
  Utrecht - Rhijnauwen/Amelisweerd bij Utrecht - Ina Davids (AMBERWIN, loopbaancoaching en persoonlijke ontwikkeling)
  Utrecht - Landgoed Sandenburg en Kaapse Bossen, Doorn - Petra Otten (InTouch HRM)
  Utrecht - Utrecht - Sandra Ploeg
  Utrecht - Driebergen - Annerie de Lange-Kraan (Zelfwijszer, LoopbaanCoaching, Counselling, Burnout & Stress, Trainingen en Psychosociale Therapie)
  Noord-Holland - Amsterdamse Waterleidingduinen - Carol Lo-A-Njoe (CU@C Coaching)
  Noord-Holland - Amsterdam / Diemerbos - Karin van Wezel (Karin van Wezel . Training . Coaching . Loopbaanbegeleiding)
  Zuid-Holland - De Dobbeplas richting Delfgauw in Nootdorp - Helen Janssen - Brabander (Flow2Grow)
  Zuid-Holland - Dordrecht Biesbosch - Gerard de Winter (Koncerna | naar de kern van de zaak) & Heleen van Terheijden (Binnenstebuitenfocus)
  Noord-Brabant - Linden - Anki Weerepas -Bongers (ZKoers)
  Noord-Brabant - Oisterwijk - Ingrid van Beuzekom (Natuurlijk! Buitencoaching)
  Noord-Brabant - Maasuiterwaarden ('sHertogenbosch) - Hester Sybrandi (Hester Sybrandi loopbaanadvies)
  Noord-Brabant - omgeving Aarle-Rixtel - Carina Sampers (Carina Sampers Coaching)
  Zeeland - Ter Hooghe, Middelburg - Linda de Looff (LOOFF coaching | Loopbaan, Leefstijl & Vitaliteit)
  Zuid-Holland - Park De Horsten - Wil Vernhout (Werk & Vitaliteit)
  Drenthe – Vledder – Sonja van der Schaaf (Loopbaanswitch)
  Gelderland – Apeldoorn/Paleispark Het Loo – Sonja van der Schaaf (Loopbaanswitch)
  Drenthe - Echtensebos (Hoogeveen/Meppel) - Tineke Vasbinder (Vitaliteit & Veerkracht)
  Utrecht - De Veldkeuken in Bunnik - Esther Honkoop (Frisse blik wandeling)
  Utrecht - rondje Amelisweerd - Alkanna Buist (origincoaching)
  1. Van 15:00 tot 17:00

    Friesland - Oranjewoud - Jaap Baalbergen (Videre studiekeuze en loopbaanadvies)

    Start locatie: Van Harinxmaweg 20, 9246 TL Olterterp bij Parkeerplaats van het Witte Huis

  2. Van 15:00 tot 17:00

    Friesland - Oudega - Marja Steegenga (Mijander en St HersenletselSupport en Hersenstichting)

    Start locatie: omgeving Oudega

  3. Van 15:00 tot 17:00

    Groningen - Wandelen over de bodem van de zee: Werelderfgoed/natuurgebied- Lauwersmeergebied - Geertje Karstens (Leer, Werk & Zorgplaats Coöperatie Work Autcomes)

    Start locatie: De Juckemaheerd, Zoutkamperweg 6 9972TC Niekerk, Zoutkamp naast Spookbos Juckemaheerd: het Lauwersmeer wandelen op de bodem van de zee

  4. Van 15:00 tot 17:00

    Overijssel - Oud Avereest - Evelien Baas-Brink (Veiligheidsregio IJsselland)

    Start locatie: omgeving Oud Avereest

  5. Van 15:00 tot 17:00

    Overijssel - Diepenveen/Schalkhaar - Jacqueline Brouwer-Blok (Effekt-advies)

    Start locatie: omgeving Diepenveen/Schalkhaar

  6. Van 15:00 tot 17:00

    Overijssel - Zwolle - Rob Dokter (BC Group)

    Start locatie: omgeving Zwolle

  7. Van 15:00 tot 17:00

    Overijssel - Zwolle & Steenwijk - Karin Kranendonk (Krachtige Kwaliteiten)

    Start locatie: Het Engelsewerk 4, 8019BM Zwolle

  8. Van 15:00 tot 17:00

    Gelderland - Ugchelen - Hannie Keur (Nationale Politie)

    Start locatie: Hoenderloseweg 191, 7339 GG Ugchelen bij het Informatiecentrum 't Leesten

  9. Van 15:00 tot 17:00

    Gelderland- Wilp- Gerda Fellinger (Groot Vertrouwen Coaching & Advies)

    Start locatie: Dorpsstraat 25, 7384 BD Wilp

  10. Van 15:00 tot 17:00

    Gelderland - De Steeg (Posbank, Veluwezoom) - Anja van den Dam (JAcoaching)

    Start locatie: De Steeg (Posbank, Veluwezoom)

  11. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - Rhijnauwen/Amelisweerd bij Utrecht - Ina Davids (AMBERWIN, loopbaancoaching en persoonlijke ontwikkeling)

    Start locatie: Rhijnauwenselaan 16, 3981 HH Bunnik bij het Theehuis Rhijnauwen (Rood gebouw met rieten dak)

  12. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - Landgoed Sandenburg en Kaapse Bossen, Doorn - Petra Otten (InTouch HRM)

    Start locatie: omgeving Landgoed Sandenburg en Kaapse Bossen, Doorn

  13. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - Utrecht - Sandra Ploeg

    Start locatie: omgeving Utrecht

  14. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - Driebergen - Annerie de Lange-Kraan (Zelfwijszer, LoopbaanCoaching, Counselling, Burnout & Stress, Trainingen en Psychosociale Therapie)

    Start locatie: omgeving Driebergen

  15. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Holland - Amsterdamse Waterleidingduinen - Carol Lo-A-Njoe (CU@C Coaching)

    Start locatie: Amsterdamse Waterleidingduinen De Zilk. 
    Verzamelen bij de parkeerplaats Joppeweg 1. 
    De parkeerkaart € 2,00 toegangskaart € 1,50 voor eigen rekening is.

  16. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Holland - Amsterdam / Diemerbos - Karin van Wezel (Karin van Wezel . Training . Coaching . Loopbaanbegeleiding)

    Start locatie: Diemerbospad 1, 1111PZ Diemen bij het Diemerbos, verzamelen bij het informatiebord op de parkeerplaats.

  17. Van 15:00 tot 17:00

    Zuid-Holland - De Dobbeplas richting Delfgauw in Nootdorp - Helen Janssen - Brabander (Flow2Grow)

    Start locatie: Omgeving Dobbeplas richting Delfgauw in Nootdorp

  18. Van 15:00 tot 17:00

    Zuid-Holland - Dordrecht Biesbosch - Gerard de Winter (Koncerna | naar de kern van de zaak) & Heleen van Terheijden (Binnenstebuitenfocus)

    Start locatie: omgeving Biesbosch - Dordrecht

  19. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Brabant - Linden - Anki Weerepas -Bongers (ZKoers)

    Start locatie: omgeving Linden

  20. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Brabant - Oisterwijk - Ingrid van Beuzekom (Natuurlijk! Buitencoaching)

    Start locatie: omgeving Oisterwijk

  21. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Brabant - Maasuiterwaarden ('sHertogenbosch) - Hester Sybrandi (Hester Sybrandi loopbaanadvies)

    Start locatie: Empelsedijk 21, 5235 AD 's-Hertogenbosch (=Oud Empel) bij de Lachende Vis (horeca)

  22. Van 15:00 tot 17:00

    Noord-Brabant - omgeving Aarle-Rixtel - Carina Sampers (Carina Sampers Coaching)

    Start locatie; Het Laar 5A, 5735RC Aarle-Rixtel bij Carina Sampers Coaching

  23. Van 15:00 tot 17:00

    Zeeland - Ter Hooghe, Middelburg - Linda de Looff (LOOFF coaching | Loopbaan, Leefstijl & Vitaliteit)

    Start locatie: omgeving Ter Hooghe, Middelburg

  24. Van 15:00 tot 17:00

    Zuid-Holland - Park De Horsten - Wil Vernhout (Werk & Vitaliteit)

    Start locatie: Park De Horsten, Papeweg 36 in Wassenaar

  25. Van 15:00 tot 17:00

    Drenthe – Vledder – Sonja van der Schaaf (Loopbaanswitch)

    Start locatie: Vledder

  26. Van 15:00 tot 17:00

    Gelderland – Apeldoorn/Paleispark Het Loo – Sonja van der Schaaf (Loopbaanswitch)

    Start locatie: Apeldoorn, bij Paleispark Het Loo

  27. Van 15:00 tot 17:00

    Drenthe - Echtensebos (Hoogeveen/Meppel) - Tineke Vasbinder (Vitaliteit & Veerkracht)

    Start locatie: Echtensebos (tussen Hoogeveen en Meppel), verzamelen op verharde parkeerterrein t.h.v. Ruinerweg 12 in Echten

  28. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - De Veldkeuken in Bunnik - Esther Honkoop (Frisse blik wandeling)

    Locatie: De Veldkeuken, Koningslaan 11 A, 3981 HD Bunnik (op de brug voor het restaurant De Veldkeuken)

  29. Van 15:00 tot 17:00

    Utrecht - rondje Amelisweerd - Alkanna Buist (origincoaching)

    Locatie: Utrecht - rondje Amelisweerd - Alkanna Buist (origincoaching)
    verzamelpunt: vlak voor de ingang van landhuis Oud Amelisweerd, Koningslaan 9, 3981 HD Bunnik.

Aanmelden

Sorry, de aanmeldperiode is voorbij.

Deel met anderen