Peter Kemner
Belastbaar worden en blijven, daar help ik je bij!
Hoe doe jij het? De ' work-life Balance' houden... Steeds uitdagender wordt het om je staande te houden in een wereld die steeds meer van mensen vraagt.
Zijn we daar op gebouwd? Nee! Dus uitstaan en ontspannen wordt belangrjker dan ooit en leuk werk hebben helemaal!
Werk vinden dat jou past en dat jij leuk blijft vinden, daar zit mijn energie!
Intunen op jouw persoon en jouw talenten en energie, daarvoor gebruik ik al mijn zintuigen. Mensen en menselijk gedrag boeit mij al zolang ik werk, en dat is lang!
Alle lagen van de bevolking en alle culturen heb ik al aan mijn bureau gehad, mijn werk is fantastisch en dat gun ik jou ook!
Kom jij een keer vertellen wie je bent en wat jouw coachvraag is? Dan luister ik en zorg ik voor koffie thee en een fijne omgeving waarin jij helemaal jezelf mag zijn met al jouw coachvragen.